Yhteystiedot

Teknisen toimen virka-ajan ulkopuoliset päivystysnumerot

Työnjohto-/lumipäivystys 044 297 0354

Tilapalvelun ammattimiespäivystys 044 297 0347

Vesilaitoksen päivystys 044 297 0352

 

Teknisen toimen yhteystiedot

Tekninen johtaja Jouni Hänninen, 044-2970 381, 06-2412 2291, jouni.hanninen(at)alajarvi.fi

Toimistosihteeri Pirjo Rintala, 06-2412 225, pirjo.rintala(at)alajarvi.fi

Yleisten aluiden päällikkö Pentti Yli-Olli, 044-2970 226, 06-2412 2226, pentti.yli-olli(at)alajarvi.fi

Tilapalvelupäällikkö Timo Ketola, 044-2970 288, 06-2412 2288, timo.ketola(at)alajarvi.fi

Rakennusmestari Juuso Pikkukangas, 0400-680 324, 06-2412 2281, juuso.pikkukangas(at)alajarvi.fi

Rakennustarkastaja Harri Björkbacka, 044-2970 262, 06-2412 2262, harri.bjorkbacka(at)alajarvi.fi

Toimistosihteeri, rakennnusvalvonta Tapio Höykinpuro, 044-2970 267, tapio.hoykinpuro(at)alajarvi.fi

Kaavoituspäällikkö Pekka Isotalo, 044-2970 264, 06-2412 2274, pekka.isotalo(at)alajarvi.fi

Maanmittausteknikko Ville Vistbacka, 044-5570 296, 06-2412 2296, ville.vistbacka(at)alajarvi.fi

Toimisto/kaavoitussihteeri Sirma Lampinen, 0400-790 642, 06-2412 2282, sirma.lampinen(at)alajarvi.fi

Vs. palvelupäällikkö Sari Koivuranta, 040-846 3420, 06-2412 7745, sari.koivuranta(at)alajarvi.fi

Puhdistuspalveluesimies Tuula Kuoppala, 044-2970 217, 06-2412 2217, tuula.kuoppala(at)alajarvi.fi

Puhdistuspalveluohjaaja/laitoshuoltaja Susanna Halla-aho, 044-2970 326, 06-2412 2326, susanna.halla-aho(at)alajarvi.fi

 

Osoite:

Käyntiosoite: Koulupolku 4, 62900 Alajärvi

Postiosoite: Sahapolku 49, 62900 Alajärvi